Ons team bestaat uit verschillende experts.

 

We zijn ontzettend trots op ons bedrijf, maar het is niet Sallands om dat hardop te zeggen. Natuurlijk willen we de beste kipperbouwer blijven. Daarom zijn we altijd op zoek naar nieuw talent.

Een open sollicitatie is altijd welkom: info@jan-veenhuis.com

21 Apr 2021

Om onze klanten optimaal in hun wensen te voorzien is binnen Jan Veenhuis vrijwel iedere machine uniek. Om kwaliteit te kunnen garanderen houdt dit in dat iedere order langs onze engineeringsafdeling gaat om compleet uitgewerkt te worden. Hiervoor zijn wij op zoek naar een (junior) tekenaar – constructeur die ons team van 2 ervaren tekenaars – constructeurs komt versterken. Je zult je bezig houden met het tekenen van zowel eenvoudige onderdelen als op den duur ook complete constructies. Dit zul je veelal zelfstandig doen, maar ook in overleg met je collega’s van engineering als ook onze vakmensen op de werkvloer. Wij zijn een modern bedrijf met alle voorzieningen die jij nodig hebt om goed je werk te kunnen doen en een gedegen kwaliteit te kunnen leveren. Binnen Jan Veenhuis maken wij gebruik van Solidworks3D CAD.

 

De functie:

  • 3D tekenen van onderdelen en constructies

 

Uw profiel:

  • Kunnen werken in teamverband als ook zelfstandig
  • Ervaring met Solidworks3D CAD
  • Werkervaring is een pré, niet noodzakelijk
  • MBO/HBO richting werktuigbouwkunde of vergelijkbaar
  • Affiniteit met onze sector
  • Woonachting in de regio

 

Wij bieden u:

  • Een dienstverband in een gezond en modern familiebedrijf, dat garant staat voor kennis, ervaring en kwaliteit
  • Goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden

Interesse ?
Sollicitaties uitsluitend per e-mail. Belangstellenden dienen hun sollicitatie voorzien van cv te mailen naar: info@jan-veenhuis.com.
* Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Jan Veenhuis Machinefabriek B.V

Al jaren zijn wij expert op uw grondgebied. Dat betekent niet dat we alles beter weten. Maar wel dat onze machines u perfect van dienst zijn, om uw product optimaal te vervoeren. Jan Veenhuis Machinefabriek B.V is een eigentijds geoutilleerde machinefabriek. We werken met de modernste middelen en u geniet van ouderwetse service. Interesse? 

 

Contact

Heesweg 45
8102 NB Raalte
The Netherlands

T +31 (0)572 363 629
info@jan-veenhuis.com

Algemene voorwaarden  /  Privacy  /  © 2019 Jan Veenhuis b.v  /  website by: advice.nlOok een website als deze? Klik voor de website van Advice Creëert impact.